Strona główna > Klub > Aktualności

BogiGolf FittingCenter

image0.pngSerdecznie zapraszamy na profesjonalny fitting prowadzony 26.06 (sobota) przez Michała Bajerskiego z BogiGolf FittingCenter. Podczas eventu na naszym polu będzie można skorzystać z porad specjalisty od doboru kijów golfowych oraz przetestować najnowsze kolekcje wszystkich czołowych producentów – TaylorMade, Callaway, Titleist, Mizuno, Ping, Cobra i Wilson. Fitting odbywa się za pomocą najnowszej klasy sprzętu pomiarowego i ogromnej ilości kijów i shaftówdemo. Dodatkowo możliwy będzie fitting putterów systemem CAPTO.

Prosimy o wcześniejsze umawianie sesji fittingowych pod numerem 509-247-368 lub mailem michal@bogigolf.com.pl

Więcej informacji na stronie: www.demoday.pl

 

więcej

CEZAR Golf Cup 2021

Jak w ubiegłych latach tak i w obecnym sezonie golfowym rozgrwać będziemy ligę CEZAR Golf Cup 2021. Następna liga zostanie rozegrana w sobotę 19.06.2021. Wszystkie informacje na stronie www.polskaligagolfa.pl. Po dodatkowe szczegóły kliknij więcej. 

więcej

Nasz Pro!

Micha.jpgMiło nam poinformać, że tak jak w roku ubiegłym nasze pole golfowe współpracuje z Michałem Guzowski PGA Pro : 504 262 805 guzowski.golf@gmail.com Zachęcamy wszystkich którzy chcieli by rozpocząć przygode z golfem do kontaktu z Michałem, jak i dłużej grających golfistów do doskonalenia techniki gry pod okiem bardzo dobrego trenera.

więcej

Opłata eksploatacyjna

gcz_logo.jpgInformujemy iż, opłaty ekspolatacyjne na sezon 2021 są przyjmowane od dnia 01.05.2021. Dodatkowe informacje dotyczące opłat po kliknięciu więcej.

więcej

Pole otwarte!

slider_2.jpgSerdecznie zapraszamy wszystkich golfistów od dnia 19.04.2021. Pole golfowe tymczasowo otwarte będzie tylko w godzinach 10.00 - 19.00. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu rygoru sanitarnego ze względu na wciaż panującą pandemie, zachowanie dystansu społecznego, oraz unikania gry w grupach. Życzymy udanej gry!

więcej

Wesołych Świąt

Życzymy

zdrowych, wesołych, pogodnych

Świąt Wielkanocnych, dla wszystkich 

członków Golf Club Zajączkowo, 

gości odwiedzających Golf Zajazd

oraz współpracowników.

więcej

Opłaty na sezon 2021-aktualizacja

Szanowni członkowie GCZ, informujemy iż od dnia 10.03.2021 przyjmowana będzie opłata do PZG na rok 2021. Wpłacamy tylko opłatę do PZG!

więcej

Zimowe reguły gry

WP_20161110_10_18_16_Pro.jpgAby grać w golfa również zimą warto zapoznać się z podstawowymi ogólnie panującymi zasadami. Wiedza o nich gwarantuje bezpieczne i bez dodatkowych konsekwencji, korzystanie z pola golfowego poza sezonem. Miłej lektury.

 

więcej

Przerwa Świąteczna

Uwaga, przerwa świąteczno-noworoczna zostaje przedłużona zgodnie z aktualnymi obostrzeniami COVID-19. W dniach od 18.12.2020 do 18.01.2021 obiekt będzie niedostepny.  

więcej

Zimowa przerwa na Driving Range!

g05.jpgUwaga! Driving range będzie otwarty tylko do końca października. Prosimy o wykorzystanie wszystkich zakupionych żetonów. Planowane otwarcie wiosną 2021roku.

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk