Strona główna > Klub > Aktualności

Nasz Pro!

Micha.jpgMiło nam poinformać, że tak jak w roku ubiegłym nasze pole golfowe współpracuje z Michałem Guzowski PGA Pro : 504 262 805 guzowski.golf@gmail.com Zachęcamy wszystkich którzy chcieli by rozpocząć przygode z golfem do kontaktu z Michałem, jak i dłużej grających golfistów do doskonalenia techniki gry pod okiem bardzo dobrego trenera.

więcej

Opłata eksploatacyjna

gcz_logo.jpgInformujemy iż, opłaty ekspolatacyjne na sezon 2021 są przyjmowane od dnia 01.05.2021. Dodatkowe informacje dotyczące opłat po kliknięciu więcej.

więcej

Pole otwarte!

slider_2.jpgSerdecznie zapraszamy wszystkich golfistów od dnia 19.04.2021. Pole golfowe tymczasowo otwarte będzie tylko w godzinach 10.00 - 19.00. Jednocześnie przypominamy o zachowaniu rygoru sanitarnego ze względu na wciaż panującą pandemie, zachowanie dystansu społecznego, oraz unikania gry w grupach. Życzymy udanej gry!

więcej

Wesołych Świąt

Życzymy

zdrowych, wesołych, pogodnych

Świąt Wielkanocnych, dla wszystkich 

członków Golf Club Zajączkowo, 

gości odwiedzających Golf Zajazd

oraz współpracowników.

więcej

Opłaty na sezon 2021-aktualizacja

Szanowni członkowie GCZ, informujemy iż od dnia 10.03.2021 przyjmowana będzie opłata do PZG na rok 2021. Wpłacamy tylko opłatę do PZG!

więcej

Zimowe reguły gry

WP_20161110_10_18_16_Pro.jpgAby grać w golfa również zimą warto zapoznać się z podstawowymi ogólnie panującymi zasadami. Wiedza o nich gwarantuje bezpieczne i bez dodatkowych konsekwencji, korzystanie z pola golfowego poza sezonem. Miłej lektury.

 

więcej

Przerwa Świąteczna

Uwaga, przerwa świąteczno-noworoczna zostaje przedłużona zgodnie z aktualnymi obostrzeniami COVID-19. W dniach od 18.12.2020 do 18.01.2021 obiekt będzie niedostepny.  

więcej

Zimowa przerwa na Driving Range!

g05.jpgUwaga! Driving range będzie otwarty tylko do końca października. Prosimy o wykorzystanie wszystkich zakupionych żetonów. Planowane otwarcie wiosną 2021roku.

więcej

Turniej "Zakończenia sezonu"

images.jpgSerdeczne podziękowania dla Igmar Ad, autoryzowanego dealera samochodów marki Hyundai w Słupsku za organizacje bardzo udanego turnieju oraz ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Gratulacje dla zwycięzców!

więcej

Cezar Golf Champions League 2020

golf-plus-logo.pngLiga sezonu 2020 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w rozgrywkach, a najlepszych w swoich kategoriach zapraszamy po odbiór trofeów w recepcji Golf Zajazd. 

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk