Strona główna > Klub > Aktualności

Zostań w domu!

Zarząd Polskiego Związku Golfa wydał komunikat w nawiązaniu do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Rząd RP stanu zagrożenia epidemicznego na terytorium kraju, a także w nawiązaniu do wcześniejszych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, Zarząd PZG rekomenduje wszystkim golfistom powstrzymywanie się od wszelkich aktywności golfowych i pozostanie w domach, do odwołania.

Ponadto, Zarząd PZG zwraca uwagę obiektom, klubom oraz innym podmiotom prowadzącym działalność w golfie, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, ustanawia się czasowe ograniczenie prowadzenia przez przedsiębiorców oraz inne podmioty działalności związanej ze sportem, które polega na całkowitym zakazie jej prowadzenia (§1 w związku z §5 ust. 1 pkt 1 d oraz §6 w/w rozporządzenia).

 

więcej

Spotkanie organizacyjne GCZ odwołane!

gcz_logo.jpgInformujemy iż czwartkowe spotkanie członków GCZ zostało odwołane i odbędzie się w późniejszym terminie!

więcej

Opłaty członkowskie na sezon 2020

Szanowni golfiście informujemy iż od dnia 02.03.2020 będą przyjmowane opłaty członkowskie na sezon 2020. Wysokość opłat członkowskich nie uległa zmianie i jest taka sama jak w ubiegłym sezonie. Od sezonu 2020 będzie dostępne również próbne członkostwo na rok dla osób które zdały zieloną kartę w GCZ w ubiegłym sezonie 2019 lub zrobią ją w obecnym. Szczegóły wkrótce.

więcej

Zimowe reguły gry

WP_20161110_10_18_16_Pro.jpgAby grać w golfa również zimą warto zapoznać się z podstawowymi ogólnie panującymi zasadami. Wiedza o nich gwarantuje bezpieczne i bez dodatkowych konsekwencji, korzystanie z pola golfowego poza sezonem. Miłej lektury.

 

więcej

Wesołych Świąt

IMG_20181222_164438921.jpgŻyczymy wesołych, zdrowych, pogodnych

Świąt Bożego Narodzenia

w ciepłej rodzinnej atmosferze, oraz

wszystkiego najlepszego w 

Nowym Roku 2020, dla członków

i zarządu GCZ, kapitana klubu,

sponsorów oraz wszystkich gości odwiedzających

nasz obiekt i współpracowników.

więcej

Zapraszamy!

1.jpgZapraszamy do gry w golfa późną jesienią i wykorzystanie dobrej pogody przed zbliżającą się zimą! Zniżka na green fee -30%. Przypominamy, iż listopad jest ostatnim miesiącem gdzie przy sprzyjającej aurze (brak przymrozków) gramy na greeny letnie. Od pierwszego grudnia do ostatniego dnia lutego greeny letnie będą całkowicie wyłączone z eksploatacji i grać będziemy wyłącznie do celów zimowych.

więcej

Driving Range nieczynny!

g05.jpgUwaga golfiści! Od dnia 04.11.2019 strzelnica golfowa będzie nieczynna. Przerwa zimowa. Zapraszamy ponownie na wiosnę. 

więcej

Podsumowanie Cezar Golf Champions League

cezary.jpegMiło nam poinformować, że zawodnicy z naszego klubu Golf Club Zajączkowo zajęli czołowe miejsca w kilku klasyfikacjach Krajowej Ligi Golfa 2019 i Turnieju Finałowym. Zwycięzcą Gr. III (HCP 15-20) został p. Roman Małkiewicz a p. Bogdan Tysiąc zajął 3 miejsce. Pan Ireneusz Jarosz został zwycięzcą kategorii Grand Prix a p. Roman Małkiewicz zajął 4 miejsce. Podwójną zwyciężczynią Turnieju Finałowego, bez podziału na grupy HCP i w swojej grupie HCP została pani Liliana Tysiąc. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

 

więcej

Turniej "Zakończenia sezonu"

Wszystkie turniej sezonu 2019 za nami! Zwięczeniem sezonu był turniej rozegrany 19-tego października. Piękna jesienna pogoda dopisała zawodnikom, pomimo późnych jesiennych warunków zwyciężył Krzysztof Sosnowski (TGC) z wynikiem brutto 80-uderzeń. Na podium w kategorii netto znależli się również zwycięzca kategorii p. Jacek Madej (GCZ) oraz Maxim Retkiewicz (GCZ). Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców w sezonie 2019.

 

więcej

Turniej Wacława Laszkiewicza

Laszkiewcz.jpgSerdeczne podziękowania dla p. Wacława Laszkiewicza organizatora już 3. edycji turnieju. Gratulujemy zwycięzcom! Podziękowania dla sponsorów nagród: członków klubu oraz firmie MK Golf.

mkgolf.pl

 

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk