Strona główna > Klub > Aktualności > CEZAR Golf Cup 2021

CEZAR Golf Cup 2021

Jak w ubiegłych latach tak i w obecnym sezonie golfowym rozgrwać będziemy ligę CEZAR Golf Cup 2021. Następna liga zostanie rozegrana w sobotę. Wszystkie informacje na stronie www.polskaligagolfa.pl. Po dodatkowe szczegóły kliknij więcej. 

Zapraszamy do gry w międzynarodowych rozgrywkach CEZAR Golf Cup 2021. Rejestracja do rozgrywek w recepcji pola golfowego przed pierwszą rundą turniejową. Zarejestrowani w rozgrywkach zawodnicy otrzymują imienne karty uprawniające do gry w rozgrywkach na wybranych polach golfowych w Polsce, Republice Czeskiej i Słowacji w promocyjnych cenach. Zawodnicy będą mogli korzystać z prostego systemu umawiania się na rundy turniejowe na danym polu. Szczegóły na stronie turniejowej www.cezargolf.com.

Na Golf Club Zajączkowo gramy rundy turniejowe w każdą sobotę w pojedynczych grupach (conajmiej 2 osobowych) przez cały dzień. Można rozegrać rundę turniejową również w pozostałe dni tygodnia po uzgodnieniu z recepcją pola golfowego.

Rywalizacja odbywa się przez cały sezon o otwarte mistrzostwo każdego pola oraz o mistrzostwo międzynarodowych rozgrywek CEZAR Golf Cup 2021 w formacie Stableford Netto w 4 grupach HCP oraz Grand Prix: Gr I. 0-12 Gr II. 12-18 Gr III. 18-24 Gr IV. 24-54 (34) Tees: panie: czerwone panowie: żółte,

Do klasyfikacji końcowej zaliczanych jest 6 najlepszych wyników w sezonie. Mistrzowie każdego pola golfowego z wszystkich grup hcp i grand prix awansują do międzynarodowego turnieju finałowego, który wyłoni najlepszych zawodników w całych rozgrywkach. Dla najlepszych atrakcyjne trofea i nagrody.

Zapraszamy do gry w rozgrywkach CEZAR Golf Cup 2021 !

powrót

Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk