Strona główna > Klub > Aktualności

Driving Range od 7-mego maja otwarty!

g05.jpgInformujemy iż od dnia 07.05.2020 Driving Range będzie otwarty. Gra dozwolona będzie z zachowaniem rygoru sanitarnego.  Maksymalna liczba graczy jednocześnie korzystających z obiektu to 6 osób. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu 2 metrów od pozostałych graczy oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt.

więcej

Otwarte od 4-tego maja!

g02.jpgMiło nam poinformować, że od dnia 04.05.2020 w zwiąku z luzowaniem obostrzeń pole golfowe będzie otwarte. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego minimum 2 metrowego odstępu od innych graczy, dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt, oraz maksymalnej dopuszczalnej liczbie graczy (6 osób).

 

więcej

Zostań w domu!

Zarząd Polskiego Związku Golfa wydał komunikat w nawiązaniu do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Rząd RP stanu zagrożenia epidemicznego na terytorium kraju, a także w nawiązaniu do wcześniejszych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, Zarząd PZG rekomenduje wszystkim golfistom powstrzymywanie się od wszelkich aktywności golfowych i pozostanie w domach, do odwołania.

Ponadto, Zarząd PZG zwraca uwagę obiektom, klubom oraz innym podmiotom prowadzącym działalność w golfie, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, ustanawia się czasowe ograniczenie prowadzenia przez przedsiębiorców oraz inne podmioty działalności związanej ze sportem, które polega na całkowitym zakazie jej prowadzenia (§1 w związku z §5 ust. 1 pkt 1 d oraz §6 w/w rozporządzenia).

 

więcej

Opłaty członkowskie na sezon 2020

Szanowni golfiście informujemy iż od dnia 02.03.2020 będą przyjmowane opłaty członkowskie na sezon 2020. Wysokość opłat członkowskich nie uległa zmianie i jest taka sama jak w ubiegłym sezonie. Od sezonu 2020 będzie dostępne również próbne członkostwo na rok dla osób które zdały zieloną kartę w GCZ w ubiegłym sezonie 2019 lub zrobią ją w obecnym. Szczegóły wkrótce.

więcej

Zapraszamy!

1.jpgZapraszamy do gry w golfa późną jesienią i wykorzystanie dobrej pogody przed zbliżającą się zimą! Zniżka na green fee -30%. Przypominamy, iż listopad jest ostatnim miesiącem gdzie przy sprzyjającej aurze (brak przymrozków) gramy na greeny letnie. Od pierwszego grudnia do ostatniego dnia lutego greeny letnie będą całkowicie wyłączone z eksploatacji i grać będziemy wyłącznie do celów zimowych.

więcej

Driving Range nieczynny!

g05.jpgUwaga golfiści! Od dnia 04.11.2019 strzelnica golfowa będzie nieczynna. Przerwa zimowa. Zapraszamy ponownie na wiosnę. 

więcej

Podsumowanie Cezar Golf Champions League

cezary.jpegMiło nam poinformować, że zawodnicy z naszego klubu Golf Club Zajączkowo zajęli czołowe miejsca w kilku klasyfikacjach Krajowej Ligi Golfa 2019 i Turnieju Finałowym. Zwycięzcą Gr. III (HCP 15-20) został p. Roman Małkiewicz a p. Bogdan Tysiąc zajął 3 miejsce. Pan Ireneusz Jarosz został zwycięzcą kategorii Grand Prix a p. Roman Małkiewicz zajął 4 miejsce. Podwójną zwyciężczynią Turnieju Finałowego, bez podziału na grupy HCP i w swojej grupie HCP została pani Liliana Tysiąc. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

 

więcej

Turniej "Zakończenia sezonu"

Wszystkie turniej sezonu 2019 za nami! Zwięczeniem sezonu był turniej rozegrany 19-tego października. Piękna jesienna pogoda dopisała zawodnikom, pomimo późnych jesiennych warunków zwyciężył Krzysztof Sosnowski (TGC) z wynikiem brutto 80-uderzeń. Na podium w kategorii netto znależli się również zwycięzca kategorii p. Jacek Madej (GCZ) oraz Maxim Retkiewicz (GCZ). Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców w sezonie 2019.

 

więcej

Turniej Wacława Laszkiewicza

Laszkiewcz.jpgSerdeczne podziękowania dla p. Wacława Laszkiewicza organizatora już 3. edycji turnieju. Gratulujemy zwycięzcom! Podziękowania dla sponsorów nagród: członków klubu oraz firmie MK Golf.

mkgolf.pl

 

więcej

Pierwszy Turniej o Puchar Kubota Polska

IMG_20190907_173128170_HDR.jpgKolejny bardzo emcjonujący turniej za nami! Turniej pozostanie na długo w pamięci po fantastycznej grze juniorów z GCZ Maxima Retkiewicza 1 miejsce, oraz Aleksandry Kamińskiej 2 miejsce, która zagrała Eagle na dołku nr.4. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Wart odnotowania jest fakt iż pierwszy raz do turnieju zastała dołączona grupa debiutantów, do każdego flightu po jednym początkującym graczu. Zostali oni sklasifikowani w osobnej punktacji, wynieśli sporo nowego doświadczenia dzięki uprzejmości i pomocy "starszych" stażem golfistów.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów: Kubota Polska, firmie Cemarol, oraz Santander Leasing za bardzo atrakcyjne nagrody oraz bardzo dobrą organizacje imprezy.

Partnerzy:pobrany_plik.jpg

pobrany_plik_1.png2.png

kontakt

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk