Strona główna > Klub > Aktualności

Przerwa Świąteczna

Uwaga, przerwa świąteczno-noworoczna zostaje przedłużona zgodnie z aktualnymi obostrzeniami COVID-19. W dniach od 18.12.2020 do 18.01.2021 obiekt będzie niedostepny.  

więcej

Turniej "Zakończenia sezonu"

images.jpgSerdeczne podziękowania dla Igmar Ad, autoryzowanego dealera samochodów marki Hyundai w Słupsku za organizacje bardzo udanego turnieju oraz ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Gratulacje dla zwycięzców!

więcej

Cezar Golf Champions League 2020

golf-plus-logo.pngLiga sezonu 2020 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w rozgrywkach, a najlepszych w swoich kategoriach zapraszamy po odbiór trofeów w recepcji Golf Zajazd. 

więcej

Spotkanie organizacyjne GCZ!

gcz_logo.jpgSerdecznie zapraszamy w dniu 29.05.2020 (piątek) o godzinie 18-tej na spotkanie członków Golf Club Zajączkowo. Spotkanie odbędzie się w Golf Zajazd.

więcej

Procedury sanitarne i zasady uprawiania golfa!

Procedury sanitarne i zasady uprawiania golfa podczas epidemii wirusa COVID-19 obowiązujące od 4 maja 2020 r. do odwołania. Przed grą przeczytaj koniecznie pełny tekst.

więcej

Driving Range od 7-mego maja otwarty!

g05.jpgInformujemy iż od dnia 07.05.2020 Driving Range będzie otwarty. Gra dozwolona będzie z zachowaniem rygoru sanitarnego.  Maksymalna liczba graczy jednocześnie korzystających z obiektu to 6 osób. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego odstępu 2 metrów od pozostałych graczy oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt.

więcej

Otwarte od 4-tego maja!

g02.jpgMiło nam poinformować, że od dnia 04.05.2020 w zwiąku z luzowaniem obostrzeń pole golfowe będzie otwarte. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznego minimum 2 metrowego odstępu od innych graczy, dezynfekcji rąk przed wejściem na obiekt, oraz maksymalnej dopuszczalnej liczbie graczy (6 osób).

 

więcej

Zostań w domu!

Zarząd Polskiego Związku Golfa wydał komunikat w nawiązaniu do rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r.

W związku z wprowadzeniem przez Rząd RP stanu zagrożenia epidemicznego na terytorium kraju, a także w nawiązaniu do wcześniejszych rekomendacji Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu, Zarząd PZG rekomenduje wszystkim golfistom powstrzymywanie się od wszelkich aktywności golfowych i pozostanie w domach, do odwołania.

Ponadto, Zarząd PZG zwraca uwagę obiektom, klubom oraz innym podmiotom prowadzącym działalność w golfie, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, w okresie od dnia 14 marca 2020 r. do odwołania, ustanawia się czasowe ograniczenie prowadzenia przez przedsiębiorców oraz inne podmioty działalności związanej ze sportem, które polega na całkowitym zakazie jej prowadzenia (§1 w związku z §5 ust. 1 pkt 1 d oraz §6 w/w rozporządzenia).

 

więcej

Opłaty członkowskie na sezon 2020

Szanowni golfiście informujemy iż od dnia 02.03.2020 będą przyjmowane opłaty członkowskie na sezon 2020. Wysokość opłat członkowskich nie uległa zmianie i jest taka sama jak w ubiegłym sezonie. Od sezonu 2020 będzie dostępne również próbne członkostwo na rok dla osób które zdały zieloną kartę w GCZ w ubiegłym sezonie 2019 lub zrobią ją w obecnym. Szczegóły wkrótce.

więcej

Zapraszamy!

1.jpgZapraszamy do gry w golfa późną jesienią i wykorzystanie dobrej pogody przed zbliżającą się zimą! Zniżka na green fee -30%. Przypominamy, iż listopad jest ostatnim miesiącem gdzie przy sprzyjającej aurze (brak przymrozków) gramy na greeny letnie. Od pierwszego grudnia do ostatniego dnia lutego greeny letnie będą całkowicie wyłączone z eksploatacji i grać będziemy wyłącznie do celów zimowych.

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk