Strona główna > Klub > Aktualności

Pierwszy Turniej o Puchar Kubota Polska

IMG_20190907_173128170_HDR.jpgKolejny bardzo emcjonujący turniej za nami! Turniej pozostanie na długo w pamięci po fantastycznej grze juniorów z GCZ Maxima Retkiewicza 1 miejsce, oraz Aleksandry Kamińskiej 2 miejsce, która zagrała Eagle na dołku nr.4. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Wart odnotowania jest fakt iż pierwszy raz do turnieju zastała dołączona grupa debiutantów, do każdego flightu po jednym początkującym graczu. Zostali oni sklasifikowani w osobnej punktacji, wynieśli sporo nowego doświadczenia dzięki uprzejmości i pomocy "starszych" stażem golfistów.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów: Kubota Polska, firmie Cemarol, oraz Santander Leasing za bardzo atrakcyjne nagrody oraz bardzo dobrą organizacje imprezy.

Partnerzy:pobrany_plik.jpg

pobrany_plik_1.png2.png

kontakt

więcej

Alior Bank Private Banking Championship 2019

aliorlogo.jpg

Kolejny bardzo udany turniej za nami! Podziękowania dla sponsorów za bardzo atrakcyjne nagrody oraz organizacje imprezy. Gratulujemy zwycięzcom. Serdeczne pozdrowienia dla uczestników za piękną, wyrównaną walkę o tytuł mistrza klubowego pomimo upału.

 

 

Pozostali sponsorzy:

logo_czarne.pngg-data.jpgLOGO_SOLWIT.jpg

 

więcej

Uwaga TaylorMade w Zajączkowie!

TM.jpeg

W dniu 31.08.2019 zapraszamy golfistów do zapoznania się z najnowszą ofertą TaylorMade, indywidualny fitting, pełna oferta najlepszego golfowego sprzętu na rynku. Zapraszamy serdecznie!

więcej

Hyundai Igmar Ad Cup 2019

hyundai_bud-2.jpg

Serdeczne podziękowania dla sponsora Hyundai Igmar AD CUP słupskiego dealera samochodów marki Hyundai firmie Igmar AD z siedzibą przy ulicy poznańskiej. Gratulujemy zwycięzcom którzy zapewne długo będą się cieszyć z bardzo atrakcyjnych nagród. Następny taki turniej za rok, zapraszamy!.

 

 

więcej

Turniej 4xG

Kolejny bardzo udany turniej za nami. Dziękujemy sponsorowi za bardzo atrakcyjne nagrody, oraz za nowatorską i ciekawą formułe rozgrywek. Dodatkowe punktowane konkurencje pitch, chip, putt dostarczyły wiele emocji i pozwoliły zweryfikować umiejętności. Gratulujemy zwycięzcom, pozdrawiamy uczestników. Liczymy na kolejne edycje.

więcej

TURNIEJ OTWARCIA SEZONU

beznazwy.png W dniu 12.05.2019 został rozegrany turniej "Otwarcia sezonu" o puchar Hondy Igmar Ad słupskiego dealera aut marki Honda. Turniej był bardzo udany i dostarczył wiele pozytywnych emocji. Podziękowania dla sponsora za ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Serdeczne pozdrowienia dla uczestników oraz gratulacje dla zwycięzców. 

więcej

6-dołkowa Akademia chwilowo nieczynna!

b06.jpgZe względu na prace ziemne mające na celu przebudowe akademii jest ona całkowice wyłączona z eksploatacji do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

 

więcej

Driving Range otwarty!

g05.jpgMiło nam poinformawać że zakończone zostały prace ziemne na strzelnicy i będzie otwarta od soboty (13.04.2019) od godz. 9-tej. Strzelnica będzie już normalnie otwarta od świtu do zmierzchu w każdy dzień tygodnia. Życzymy udanych treningów. Przypominamy o całkowitym zakazie gry piłeczkami rangowymi na polu golfowym, oraz wynoszeniu piłeczek poza obiekt.

 

więcej

Gramy na greeny letnie!

green.jpgOd piątku 22.03.2019 greeny będą otwarte do gry na polu 9-dołkowym. Pamiętaj aby nie grać na green pokryty porannym szronem, śniegiem czy przy ujemnej temperaturze!. Życzymy miłej gry.

więcej

Driving range nieczynny!

g05.jpgInformujemy iż od dnia 05.11.2018 strzelnica golfowa będzie nieczynna do wiosny. Dokładny termin otwarcia zostanie określony po zakończeniu prac na strzelnicy, przewidywany to początek kwietnia. Prosimy o wykorzystanie wszystkich zaległych żetonów.

 

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk