Strona główna > Klub > Aktualności

Driving Range nieczynny!

g05.jpgUwaga golfiści! Od dnia 04.11.2019 strzelnica golfowa będzie nieczynna. Przerwa zimowa. Zapraszamy ponownie na wiosnę.

więcej

Podsumowanie Cezar Golf Champions League

cezary.jpegMiło nam poinformować, że zawodnicy z naszego klubu Golf Club Zajączkowo zajęli czołowe miejsca w kilku klasyfikacjach Krajowej Ligi Golfa 2019 i Turnieju Finałowym. Zwycięzcą Gr. III (HCP 15-20) został p. Roman Małkiewicz a p. Bogdan Tysiąc zajął 3 miejsce. Pan Ireneusz Jarosz został zwycięzcą kategorii Grand Prix a p. Roman Małkiewicz zajął 4 miejsce. Podwójną zwyciężczynią Turnieju Finałowego, bez podziału na grupy HCP i w swojej grupie HCP została pani Liliana Tysiąc. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców!

więcej

Turniej "Zakończenia sezonu"

Wszystkie turniej sezonu 2019 za nami! Zwięczeniem sezonu był turniej rozegrany 19-tego października. Piękna jesienna pogoda dopisała zawodnikom, pomimo późnych jesiennych warunków zwyciężył Krzysztof Sosnowski (TGC) z wynikiem brutto 80-uderzeń. Na podium w kategorii netto znależli się również zwycięzca kategorii p. Jacek Madej (GCZ) oraz Maxim Retkiewicz (GCZ). Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców w sezonie 2019.

więcej

Turniej Wacława Laszkiewicza

Laszkiewcz.jpgSerdeczne podziękowania dla p. Wacława Laszkiewicza organizatora już 3. edycji turnieju. Gratulujemy zwycięzcom! Podziękowania dla sponsorów nagród: członków klubu oraz firmie MK Golf.

mkgolf.pl

więcej

Pierwszy Turniej o Puchar Kubota Polska

IMG_20190907_173128170_HDR.jpgKolejny bardzo emcjonujący turniej za nami! Turniej pozostanie na długo w pamięci po fantastycznej grze juniorów z GCZ Maxima Retkiewicza 1 miejsce, oraz Aleksandry Kamińskiej 2 miejsce, która zagrała Eagle na dołku nr.4. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom. Wart odnotowania jest fakt iż pierwszy raz do turnieju zastała dołączona grupa debiutantów, do każdego flightu po jednym początkującym graczu. Zostali oni sklasifikowani w osobnej punktacji, wynieśli sporo nowego doświadczenia dzięki uprzejmości i pomocy "starszych" stażem golfistów.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów: Kubota Polska, firmie Cemarol, oraz Santander Leasing za bardzo atrakcyjne nagrody oraz bardzo dobrą organizacje imprezy.

kontakt

więcej

Alior Bank Private Banking Championship 2019

Kolejny bardzo udany turniej za nami! Podziękowania dla sponsorów za bardzo atrakcyjne nagrody oraz organizacje imprezy. Gratulujemy zwycięzcom. Serdeczne pozdrowienia dla uczestników za piękną, wyrównaną walkę o tytuł mistrza klubowego pomimo upału.

Pozostali sponsorzy:

więcej

Uwaga TaylorMade w Zajączkowie!

W dniu 31.08.2019 zapraszamy golfistów do zapoznania się z najnowszą ofertą TaylorMade, indywidualny fitting, pełna oferta najlepszego golfowego sprzętu na rynku. Zapraszamy serdecznie!

więcej

Hyundai Igmar Ad Cup 2019

Serdeczne podziękowania dla sponsora Hyundai Igmar AD CUP słupskiego dealera samochodów marki Hyundai firmie Igmar AD z siedzibą przy ulicy poznańskiej. Gratulujemy zwycięzcom którzy zapewne długo będą się cieszyć z bardzo atrakcyjnych nagród. Następny taki turniej za rok, zapraszamy!.

więcej

Turniej 4xG

Kolejny bardzo udany turniej za nami. Dziękujemy sponsorowi za bardzo atrakcyjne nagrody, oraz za nowatorską i ciekawą formułe rozgrywek. Dodatkowe punktowane konkurencje pitch, chip, putt dostarczyły wiele emocji i pozwoliły zweryfikować umiejętności. Gratulujemy zwycięzcom, pozdrawiamy uczestników. Liczymy na kolejne edycje.

więcej

TURNIEJ OTWARCIA SEZONU

beznazwy.png W dniu 12.05.2019 został rozegrany turniej "Otwarcia sezonu" o puchar Hondy Igmar Ad słupskiego dealera aut marki Honda. Turniej był bardzo udany i dostarczył wiele pozytywnych emocji. Podziękowania dla sponsora za ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Serdeczne pozdrowienia dla uczestników oraz gratulacje dla zwycięzców.