Strona główna > Klub > Aktualności

Uwaga TaylorMade w Zajączkowie!

TM.jpeg

W dniu 31.08.2019 zapraszamy golfistów do zapoznania się z najnowszą ofertą TaylorMade, indywidualny fitting, pełna oferta najlepszego golfowego sprzętu na rynku. Zapraszamy serdecznie!

więcej

Hyundai Igmar Ad Cup 2019

hyundai_bud-2.jpg

Serdeczne podziękowania dla sponsora Hyundai Igmar AD CUP słupskiego dealera samochodów marki Hyundai firmie Igmar AD z siedzibą przy ulicy poznańskiej. Gratulujemy zwycięzcom którzy zapewne długo będą się cieszyć z bardzo atrakcyjnych nagród. Następny taki turniej za rok, zapraszamy!.

 

 

więcej

Turniej 4xG

Kolejny bardzo udany turniej za nami. Dziękujemy sponsorowi za bardzo atrakcyjne nagrody, oraz za nowatorską i ciekawą formułe rozgrywek. Dodatkowe punktowane konkurencje pitch, chip, putt dostarczyły wiele emocji i pozwoliły zweryfikować umiejętności. Gratulujemy zwycięzcom, pozdrawiamy uczestników. Liczymy na kolejne edycje.

więcej

TURNIEJ OTWARCIA SEZONU

beznazwy.png W dniu 12.05.2019 został rozegrany turniej "Otwarcia sezonu" o puchar Hondy Igmar Ad słupskiego dealera aut marki Honda. Turniej był bardzo udany i dostarczył wiele pozytywnych emocji. Podziękowania dla sponsora za ufundowanie bardzo atrakcyjnych nagród. Serdeczne pozdrowienia dla uczestników oraz gratulacje dla zwycięzców. 

więcej

6-dołkowa Akademia chwilowo nieczynna!

b06.jpgZe względu na prace ziemne mające na celu przebudowe akademii jest ona całkowice wyłączona z eksploatacji do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

 

więcej

Driving Range otwarty!

g05.jpgMiło nam poinformawać że zakończone zostały prace ziemne na strzelnicy i będzie otwarta od soboty (13.04.2019) od godz. 9-tej. Strzelnica będzie już normalnie otwarta od świtu do zmierzchu w każdy dzień tygodnia. Życzymy udanych treningów. Przypominamy o całkowitym zakazie gry piłeczkami rangowymi na polu golfowym, oraz wynoszeniu piłeczek poza obiekt.

 

więcej

Gramy na greeny letnie!

green.jpgOd piątku 22.03.2019 greeny będą otwarte do gry na polu 9-dołkowym. Pamiętaj aby nie grać na green pokryty porannym szronem, śniegiem czy przy ujemnej temperaturze!. Życzymy miłej gry.

więcej

Driving range nieczynny!

g05.jpgInformujemy iż od dnia 05.11.2018 strzelnica golfowa będzie nieczynna do wiosny. Dokładny termin otwarcia zostanie określony po zakończeniu prac na strzelnicy, przewidywany to początek kwietnia. Prosimy o wykorzystanie wszystkich zaległych żetonów.

 

więcej

Turniej "Zakończenie sezonu"

alior_bank.jpgJuż dziś serdecznie zapraszamy na ostatni turniej sezonu sponsorowany przez Alior Bank. Zawody odbędą się na 9-dołkach w dniu 13.10.2018 (sobota) na polu golfowym w Zajączkowie. Start o godz. 12.00 (shotgun). Limit startujących 36 osób. Zapisy do czwartku 11.10.2018 w recepcji Golf Zajazd tel. 597220868 lub 530747922. 

 

więcej

Hyundai Igmar League

hyundai_bud-2.jpgUwaga. W dniu 13.10.2018 (sobota) po turnieju " Zakończenia sezonu" nastąpi podsumowanie Hyundai Igmar League oraz wręcznie nagród zwycięzcom. Nagrody dla uczestników ligi przewidywane są dla zawodników z 5 najlepszymi wynikami netto przez cały sezon: 1, 2 oraz 3 miejsce oraz dla gracza z 5 najlepszymi wynikami brutto. Dodatkową nagrode otrzyma gracz z największą ilością startów. Liga jest sponsorawana przez słupskiego dealera samochodów marki Hyundai Igmar AD.

 

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk