mgr Wacław Laszkiewicz

Laszkiewcz.jpgO sobie: "Niedawno, 13-go lutego, ukończyłem 62 lata z czego 50 lat poświęciłem sportowi wyczynowemu. Uprawiałem judo, podnoszenie ciężarów i strzelanie sportowe (tu otarłem się o kadrę olimpijską). Ukończyłem Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu, później 10 lat spędziłem w wojskach desantowych, a następnie 20 lat służby poświęciłem dalej sportowi wyczynowemu w jednym z największych klubów w Wojskowym Klubie Sportowym “Flota Gdynia”. Byłem tam szefem szkolenia trenerów, a później jego dyrektorem. W międzyczasie ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku i Akademię Golfa PGA Polska. Od 2006 roku zajmuję się nauczaniem gry wszystkich chętnych i trenowaniem zawodników wyczynowych. Przez 10 lat pracy w Tokarach udało mi się wychować wielu czołowych zawodników kraju, w tym wielokrotnych medalistów mistrzostw Polski takich jak Michał Karczmarczyk, Tomasz Gajewski i obecni Maksymilian Biały, Filip Kowalski, Marysia Żrodowska i Jakub Dymecki. Drużyna Klubowa Juniorów od lat należy do najlepszych drużyn, a w ubiegłym roku zdobyliśmy w końcu upragniony tytuł Klubowego Mistrza Polski. Uważam, że najlepszą wizytówką trenera jest poziom wyszkolenia i sukcesy jego wychowanków. Miałem przyjemność być szkolonym i trenowanym w wymienionych dyscyplinach przez najlepszych polskich trenerów i chyba stąd wziął się taki a nie inny wzorzec trenera. Wymaga to jednak ogromnego poświęcenia pracy i stworzeniu atmosfery budowania wspólnego dzieła... mistrzostwa.Wybór mojej osoby na Trenera Roku 2015 uważam za jeden z największych sukcesów w moim życiu sportowym. Pole i klub w Zajączkowie to dla mnie kolejne wyzwanie!”

Dyplom_trener_roku.jpg

Pro PGA Michał Guzowski

Micha.jpg

Od 5 roku życia grałem w tenisa ziemnego kilkukrotnie stając na podium Mistrzostw Sopotu do lat 12. Później w wieku 9 lat trafiłem na pole golfowe i tak zrodziła się moja miłość do golfa. Do 2016 roku grałem w golfa jako amator dochodząc do HCP 4,7. Zrozumiałem wtedy, że golf to moja pasja. Decyzja o wstąpieniu do PGA Polska dała mi szansę na to, aby pasja stała się moją pracą.

W 2017 roku wstąpiłem do Akademi PGA Polska i rozpocząłem pracę jako trener gry w golfa w klubie Gdańsk Golf & Country Club, którego wcześniej byłem członkiem. Kolejne dwa lata szkolenie w Akademi PGA Polska spędziłem ucząc na terenie Sierra Golf Resort. Od kwietnia 2020 roku jestem pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia Instruktorów golfa PGA Polska. W maju 2020 rozpocząłem pracę na terenie Golf Club Zajączkowo pełniąc funkcję Head Pro.

Ukończyłem Wyższą Szkołę Bankową w Gdańsku na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od tego czasu staram się ciągle rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin ale moim priorytetem jest rozwijanie umiejętności golfowych. Zdobyłem certyfikaty:

  • US Kids Golf Certified Coach - podczas tego kursu pogłębiłem wiedzę na temat nauczania młodych golfistów oraz konfigurowania pól golfowych w taki sposób, aby były one dopasowane do graczy na każdym poziomie. Zostałem również wpisany do międzynarodowej bazy trenerów US Kids Golf.
  • Double-Goal Coach - nauczanie poprzez wywołanie i wykorzystanie pozytywnych emocji u graczy.

 Moje największe osiągnięcia, z których jestem dumny to:

  • 1 miejsce w Mistrzostwach Regionu Pomorskiego,
  • 2 miejsce w klasyfikacji generalnej PZGOLF Junior Tour 2012r.,
  • 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Longest Drive w Kategorii 16-18 lat oraz kategorii Open,
  • 1 miejsce w Mistrzostwach Klubu Gdańsk Golf & Country Club,
  • 1 miejsce w Mistrzostwach PLKG w kategorii Open,
  • 3 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Polski,
  • 3 miejsce w drużynowym turnieju Pro-Am ( wraz z moimi uczniami ).
W sprawie lekcji prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z trenerem. Ceny za lekcje na polu, czy zajęcia w grupie oraz ewentualne karnety będą indywidualnie ustalane przez trenerów pod numerami telefonów:
Michał Guzowski: 504 262 805
Wacław Laszkiewcz:  605 634 403
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk