Strona główna > Nauka gry w golfa > Akademia golfa dla dzieci i młodzieży

Oferta ma na uwadze wszechstronny rozwój fizyczny i pobudzenie sportowych zainteresowań wśród dzieci i młodzieży, a także przedstawienie jej najciekawszych form spędzania czasu wolnego, wzajemnej integracji przy emocjonującej zabawie. 

„Golf Club Zajączkowo” dysponuje wszystkimi niezbędnymi warunkami i obiektami szkoleniowymi do realizacji wyżej wymienionych zadań, a ponadto dysponuje najwyższej klasy kadrą szkoleniową. Głównym trenerem jest Wacław Laszkiewicz - jeden z najlepszych szkoleniowców w Polsce, posiadający aktualny tytuł Trenera Roku.

Zajęcia jak co roku odbywać  się będą od maja do końca października dwa razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne, a w okresie wakacyjnym istnieje możliwość zwiększenia częstotliwości treningów bądź godzin. Prowadzona będzie szczegółowa ewidencja szkolenia i frekwencji. W czasie szkolenia jego uczestnicy mogą otrzymać uprawnienia do samodzielnej gry w golfa, tzw. „Zielona Kartę”. Cały niezbędny sprzęt do szkolenia zapewnia Klub i prowadzący szkolenie trener.

Program zakłada realizację 160 godzin szkolenia, którego całkowity koszt wynosi 1600 PLN (160 godz. x 10 PLN) + opłatę za wydanie „Zielonej Karty” wnoszonej do Polskiego Związku Golfa w wysokości 100 PLN (brutto). W przypadku późniejszego dołączenia dziecka do grupy, w trakcie trwania kursu całkowita opłata będzie pomniejszona proporcjonalnie do pozostałej liczby godzin.

Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk