Strona główna > Klub > Aktualności

Alior Bank Private Banking Championship 2018

aliorbanklogapop.jpgWP_20180616_17_00_31_Pro.jpgKolejny bardzo udany turniej za nami. Serdeczne podziękowania dla sponsorów oraz uczestników turnieju. Pomimio upału oraz ciężkich warunków na polu spowodawanych długotrwałą suszą wyniki uzyskiwane przez zawodników były bardzo dobre. Warto wspomnieć o birdie na dołku nr. 1, oraz wyniku 73cm w konkurencji dodatkowej nearest to the pin!. Gratulujemy zwycięzcom. Zdjęcia w galeri klubowej już wkrótce.

 

 

 

więcej

Hyundai Igmar League

hyundai_bud-2.jpg5-tego maja ruszyła nowa weekendowa liga golfowa sponsorowana przez autoryzowanego dilera marki Hyundai w Słupsku Igmar AD. Zapraszamy wszystkich chętnych golfistów również niezrzeszonych w Golf Club Zajączkowo. Na zakończenie sezonu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsora. Zapraszamy, niech wygra najlepszy! Szczegóły we więcej.

więcej

Przywieszki klubowe 2018

WP_20180411_09_57_34_Pro.jpgW recepcji Golf Zajazd czekają na klubowiczów zawieszki klubowe na sezon 2018. Zielona dla członków biernych, złota dla członków z pełną opłata eksploatacyjną. Prosimy o przypięcie w miejscu widocznym do torby golfowej. Życzymy udanego sezonu 2018!

 

więcej

Gramy już na greeny!

green.jpgZ przyjemnością informujemy o otwarciu greenów letnich. Jedynie green nr.5 z powodu sporej ilości wody jest jeszcze tymczasowo wyłączony z eksploatacji. W przypadku gry  wczesnym rankiem, w momencie wystąpienia przymrozków prosimy o grę do celów zimowch. Życzymy udanej gry!.

 

więcej

Renowacja oznakowania!

tee.jpgInformujemy że jak co roku trwają prace renowacyjne obiektów małej infrastruktury i oznakowania pola. W niektóre dni obiekty te nie będą obecne na polu, za co przepraszamy. Dotyczy oznakowania tee i przeszkód wodnych, ławek itp. Z początkiem sezonu wszystkie prace zostaną zakończone.

 

więcej

Driving Range otwarty!

g05.jpg

Driving range jest czynny. Prosimy o nie wybijanie piłek poza obszar strzelnicy!

 

więcej

Ciężki sprzęt na polu golfowym!

1.jpgOd dnia 15-tego stycznia są czyszczone rowy na polu golfowym. Rowy te zostały silnie zamulone na wskutek bardzo intensywnych opadów sierpniowo/wrześniowych. Łączna suma opadów w roku 2017r. w miejscowości Zajączkowo przekroczyła 1300mm co jest dwukrotnością rocznej normy z wieloleci. Skutkowało to podniesionym poziomem wód gruntowych, co skutecznie uniemożliwało grę na cześci niżej położonych dołków. Sprzyjająca pogoda, okresowo występujące przymrozki umożliwiły wjazd ciężkiego sprzętu co powinno zminimalizować szkody. Prace powinny się zakończyć w połowie przyszłego tygodnia. Dodatkowe zdjęcia z prac po kliknięciu "więcej".

więcej

ZIMOWE GREEN FEE

-50.jpgGraj w golfa również poza sezonem. Od dnia 16.10.2017 do dnia 28.02.2018 obowiązuje zniżka na Green Fee w wysokości 50% od obowiązujących opłat w cenniku,  dotyczy tylko jednorazowego wejścia na pole 9-dołkowe. Zachęcamy do gry!

 

więcej

TURNIEJ ZAKOŃCZENIA SEZONU W ZAJĄCZKOWIE

Ostatni turniej sezonu. Po nim wykwintny lunch i podsumowanie wyników Ligi 2017.

Turniej odbędzie się 21.10.2017 na polu Golf Club Zajączkowo.

Start turnieju godzina 11:00 (shotgun).

więcej

Turniej Belgijskiego Piwa w Zajączkowie

Już dziś zapraszamy na jeden z ostatnich turniejów tego roku. Turniej odbędzie się 30.09.2017r. (sobota).

Start turnieju o 10:00 (shotgun). Rezerwacja w Golf Zajazd w Zajączkowie tel. 59 722 08 68.

 

 

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk