Strona główna > Klub > Aktualności

Turniej Wacława

WP_20160826_13_38_23_Pro.jpgJuż dziś serdecznie zapraszamy wszystkich golfistów na charytatywny turniej Wacława Laszkiewcza, wybranego poraz kolejny najlepszym trenerem w kraju. Turniej odbędzie się w piątkowe popołudnie (14.07). Udział w turnieju jest bezpłatny. Turniej zwięczony zostanie kolacją. Wszystkie opłaty przeznaczone będą na propagowanie golfa wśród dzieci i młodzieży. Start o godz. 16:45. Uwaga limit startujących, decyduje kolejność zgłoszeń.

więcej

Golf Club Zajączkowo "Dzień Kapitański"

Dzień kapitański to integracyjne spotkanie klubowiczów i osób które chciałyby grać w golfa. Jest to też okazja żeby przy winku i kawce porozmawiać o życiu klubu i o potrzebach członków.

Serdecznie zapraszam wszystkich na turniej, który odbędzie się 08.07.2017 na osiemnastu dołkach. Turniej nie wpływa na zmianę handicapu. Start o godzinie 10:00.

więcej

Puchary Honda Igmar AD 2017 rozdane!

WP_20170624_10_44_08_Pro.jpgGratulacje dla zwycięzców zawodów golfowych z dnia 24.06.2017. Serdeczne podziękowania dla słupskiego dilera aut marki Honda firmie Igmar AD za sponsorowanie zawodów i ufundowanie nagród.

 

więcej

Turniej Igmar AD już 24-tego!

beznazwy.pngJuż dziś serdecznie zapraszamy wszystkich golfistów na kolejny turniej sponsorowany przez Słupskiego dilera Igmar AD PLUS marki Honda. Na zwycięzców jak co roku czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Uwaga limit miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń.

 

więcej

Uwaga!

WP_20170605_11_27_36_Pro.jpgNa polu golfowym w Zajączkowie na dołku nr 3 i dołku nr 4 powstały nowe Tee dla Pań. Obecnie są one obszarem wyłączonym z gry. Prosimy nie deptać i nie grać z tego obszaru. Również teren za rowem na dołku nr 1 jest w naprawie dlatego też jest tymczasowo wyłączony z gry.

 

więcej

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla kapitana klubu golfowego w Zajączkowie p. Edmunda Maciąga za zorganizowanie bardzo udanego turnieju, gdzie mimo niesprzyjających warunków pogodowych, dzięki atrakcyjnej formule zawodów zapewnił świetną zabawę dla wszystkich golfistów. Uwaga najbliższy turniej Honda igmar już 24-tego, zapraszamy!

 

więcej

Otwarty turniej "CZTERY PORY ROKU" Edycja Letnia

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny turniej bardzo lubianej edycji "CZTERY PORY ROKU". Tym razem gramy "Edycje Letnią". Turniej odbędzie się w najbliższą niedziele 4 czerwca. Turniej zainicjowany i sponsorowany jest przez kapitana klubu p. Edmunda Maciąga. 

 

więcej

Turniej Wacława

WP_20160826_13_38_23_Pro.jpgUprzejmie informujemy iż w dniu 14.07.2017 (piątek) zostanie rozegrany charytatywny turniej  Wacława Laszkiewicza który to po raz kolejny został wybrany najlepszym trenerem w kraju. Cały dochód z imprezy zostanie przekazny na szczytny cel, a mianowice propagowanie golfa wśród dzieci i młodzieży.

 

więcej

Ogólnopolski Dzień Golfa 2017

WP_20160522_13_09_46_Pro.jpgJak co roku, na polu golfowym w Zajączkowie gościliśmy "Dzień Golfa", ogólnokrajową akcje pod patronatem PZG, mającą na  celu propagowanie tej pięknej dyscyplinu sportu, stylu życia, sposobu na spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Serdeczne podziękowania dla wszystkich członków Golf Club Zajączkowo którzy brali czynny udział w imprezie, i pomagali stawiać pierwsze kroki wszystkim odwiedzającym.

więcej

Wertykulacja i piaskowanie!

W celu polepszenia warunków gry, greeny na polu 9-dołkowym zostały poddane wertykulacji i piaskowaniu. W najbliższych 2-3 dniach należy liczyć się z małymi utrudnieniami w grze. Akademia i Putting zostaną poddane zabiegowi w przyszły poniedziałek.

więcej
Partnerzy:
© Golf Club Zajączkowo. Wykonanie: strony internetowe słupsk